Couple

Couple na Android 1.2.3

Doskonały komunikator dla par

Zalety

  • Ciekawe i użyteczne funkcje
  • Rozmowa tylko z jedną osobą
  • Prosty w obsłudze i graficznie dopracowany
  • Interaktywny

Wady

  • Czasami działa wolno

Bardzo dobry
8

Couple to komunikator, który stawia na intymność. Aplikacja ta pozwala na wymianę wiadomości tylko między dwoma osobami. To WhatsApp i GG dla par.

Couple to komunikator inny niż mu podobne. Pozwala na czatowanie tylko z jednym użytkownikiem. Aby móc z niego korzystać, należy wysłać zaproszenie do wybranej osoby. Gdy ta je zaakceptuje, można zacząć czatowanie. Oczywiście Couple służy do wysyłania tekstowych wiadomości. Ale to nie wszystko, na co stać tę aplikację.

Obok prostego wysyłania wiadomości, Couple ma szereg dodatkowych funkcji. Za pomocą aplikacji można zrobić zdjęcie, nagrać film lub własny głos. Można również "pobawić się" w malarza i narysować coś. Co ciekawe, aplikacja pozwala użytkownikom na rysowanie w tym samym czasie. Jeżeli chcemy podzielić się swoją lokalizacją - nie ma problemu. Wystarczy włączony GPS i druga osoba zobaczy, gdzie w danym momencie jesteśmy. Z ciekawszych funkcji warto również wymienić "wirtualny pocałunek", który składamy za pomocą kciuka. Jeżeli nasza połówka zrobi to samo w tym samym czasie, urządzenie zawibruje. Couple to również sekrety, a dokładniej, sekretne zdjęcia. Są one prywatne, można je zobaczyć tylko po przytrzymaniu ikonki, a następnie mogą zniknąć.

Ale nie samą rozmową człowiek żyje. Ponieważ Couple stworzone jest dla par, nie zabrakło innych pożytecznych opcji. Aplikacja pozwala na współdzielenie ważnych dla obojga dat. Zachowuje również zdjęcia i grafiki oraz wyświetla je w jednym miejscu. Dzięki temu użytkownicy mają łatwy dostęp do najciekawszych momentów konwersacji. Co więcej, Couple umożliwia tworzenie list zadań. Chcesz przygotować swojej drugiej połówce listę zakupów? Nic prostszego, kilka chwil i pojawi się ona na jej telefonie.

Aplikacji, dzięki którym można rozmawiać z innymi ludźmi jest całkiem sporo. Ale czasami w tym natłoku kontaktów i nowych wiadomości można się pogubić. Jeżeli chcecie skoncentrować się na rozmowie tylko z jedną, wybraną osobą, to pomoże wam w tym Couple.

Couple

Download

Couple na Android 1.2.3

Opinie użytkowników o Couple